۱۷ طرح ویژه گرامیداشت هفته دولت در سرباز افتتاح و کلنگ‌زنی شد

چابهار – ایرنا – ۱۷ طرح ویژه گرامیداشت هفته دولت با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان و قشرهای مختلف مردم در شهرستان سرباز واقع در جنوب سیستان و بلوچستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

فرماندار سرباز روزچهارشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح‌ها شامل افتتاح پروژه بازگشایی و بهسازی معابر روستای بگان با زیربنای ۳۰۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۴۵۰ میلیون ریال و افتتاح پروژه بهسازی و سنگ‌فرش معابر روستای مینان به متراژ ۶۵۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال است.

فرامرز دانش افزود: افتتاح پروژه تعریض و بازگشایی معابر روستای میتگان با۴۰۰ مترمربع و اعتبار بالغ بر۶۰۰ میلیون ریال، افتتاح پروژه پارک کودک و بوستان روستای باتک با اعتباری بالغ بر۴۵۰ میلیون ریال و افتتاح پروژه پیاده رو سازی و بهسازی روستای گران به متراژ ۸۵۰ متر مربع بااعتبار افزون بر ۸۰۰ میلیون ریال بخشی دیگر از طرح‌های افتتاح شده در سرباز است.

وی گفت: افتتاح و بهره برداری چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای ملک‌آباد در فضایی با زیربنای یکهزار و ۳۵۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان یکی از طرح‌های مهمی بود که جمعیتی بالغ بر سه هزار نفر در قالب ۴۰۰ خانوار و حدود ۶ روستای دهستان سرکور از توابع بخش مرکزی شهرستان سرباز از این پروژه ورزشی بهره‌مند می شوند.

وی با بیان اینکه میز خدمت در روستای اوریز بخش مرکزی در شهرستان سرباز نیز بمناسبت هفته دولت برپا شد، ادامه داد: افتتاح و بهره برداری ایستگاه هواشناسی شهرستان سرباز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و افتتاح و بهره برداری پروژه برقرسانی به روستای فاقد برق کرتدان به نمایندگی سایر پروژه های توسعه برق در روستاهای شهرستان سرباز با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان نیز انجام شد.

فرماندار سرباز گفت: افتتاح نخستین نانوایی صنعتی شهرستان سرباز با مدیریت بخش خصوصی در روستای کدان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان و افتتاح و بهره برداری از اجرای تاسیسات شبکه آب شرب روستای گروه با اعتباری با اعتباری بالغ بر ۲۳۰ میلیون تومان از دیگر طرح‌های هفته دولت بود که با افتتاح این پروژه جمعیتی بالغ بر ۴۷۵ نفر در قالب ۱۲۳ خانوار بهره‌مند شدند.

دانش تصریح کرد: بمناسبت گرامیداشت هفته دولت در شهرستان سرباز مجموعا ۴۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۴۰ میلیارد ریال افتتاح و بهره‌برداری شد.

 • سلاجقه: انتقال آب بین حوضه‌ای در دستور کار دولت نیست+فیلم

  سلاجقه: انتقال آب بین حوضه‌ای در دستور کار دولت نیست+فیلم

  استان‌ها – ایرنا – طرح‌های انتقال آب بین حوضه‌ای در دو دهه اخیر همواره…

 • سرمایه‌گذاری سه هزار و ۶۰۰ میلیارد تومانی در خوزستان

  سرمایه‌گذاری سه هزار و ۶۰۰ میلیارد تومانی در خوزستان

  اهواز – ایرنا – معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان گفت:…

 • نرخ بیکاری در آذربایجان غربی یک رقمی شد/ کاهش حدود ۴ درصدی آمار بیکاران

  نرخ بیکاری در آذربایجان غربی یک رقمی شد/ کاهش حدود ۴ درصدی آمار بیکاران

  ارومیه – ایرنا – مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با…

 • رشد ۵۷ درصدی ترانزیت خارجی از گمرکات گیلان

  رشد ۵۷ درصدی ترانزیت خارجی از گمرکات گیلان

  انزلی – ایرنا – ناظر گمرکات گیلان و مدیر کل گمرک بندر انزلی از رشد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.