۴۰ پروژه شهری قم به بهره‌برداری رسید

به گزارش ایرنا، آیین بهره‌برداری و افتتاح ۴۰ پروژه مجموعه مدیریت شهری قم در حوزه‌های مختلف سرمایه‌گذاری، حمل‌ونقل و ترافیک، فضای سبز، خدمات شهری و غیره با حضور شماری از مسئولان استانی در یکی از مجتمع‌های جدید تفریحی تجاری قم برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم در بخشی از این آیین، گفت: از ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه هفته دولت قم حدود هزار میلیارد تومان از آن مربوط به پروژه‌های مدیریت شهری است.

حسین اسلامی افزود: از ابتدای سال جاری ۱۹۱ پروژه شهری به میزان ۱۴۰۰ میلیارد تومان در قم به بهره‌برداری رسیده و تا پایان سال ۳ هزار میلیارد تومان پروژه شهری دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اتحاد و هماهنگی بین مدیریت شهری و دستگاه‌های دولتی قم، ادامه داد: خدمت به مردم و تسریع در انجام طرح‌های عمرانی جلوه مهم این اتحاد و هماهنگی است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم اهمیت مبحث سرمایه‌گذاری در مدیریت شهری را مورد توجه قرار داد و گفت: مطابق اصل ۴۴ قانون اساسی، بخش خصوصی مکمل فعالیت‌های اقتصادی دولت است و ورود حاکمیت به این مباحث از سر اجبار است.

وی بابیان اینکه نگاه به سرمایه‌گذاری در قم اصلاح‌شده و روند کنونی نیز به‌صورت مستمر در حال تکمیل است، افزود: در مساله سرمایه‌گذاری، اهلیت سرمایه‌گذاری باید موردتوجه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.