گل‌محمدی: پرسپولیسِ من وقت‌کشی نمی‌کند

به گزارش عصر سه‌شنبه ایرنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: بازی مهمی در پیش داریم. چهارمین بازی ماست و با وضعیت جدول هدف ما گرفتن سه امتیاز است و به هدف دیگری فکر نمی‌کنیم. تمام تلاش ما این است که بازی خوبی ارائه کنیم که امیدوارم همراه با سه امتیاز باشد.

وی خاطرنشان کرد: با تیم خوبی بازی داریم. باتوجه به تغییراتی که در بحث فنی داشتند و رضا پرکاس آمده، نظم خوبی گرفته‌اند. آن‌ها در سه بازی نخست‌شان تیم باکیفیت و قابل احترامی بودند. فکر می‌کنم بازی فردا، بازی خوبی از آب دربیاید چرا که آن‌ها دوست دارند فوتبال بازی کنند و فنی هستند و ما هم دوست داریم که نمایش خوبی داشته باشیم. امیدوارم بازی پرهیجانی باشد. باید از موقعیت‌هایی که به دست می‌آوریم، خوب استفاده کرده و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اعتراض آلومینیومی‌ها به وقت‌کشی بازیکنان پرسپولیس در دیدار هفته سوم ۲ تیم و همچنین نتایج سرخپوشان تا به اینجای کار بیان داشت: در بحث نتیجه‌گیری باید بگویم که انتظار خودم بیشتر بود ولی ما با تیم‌هایی مثل ذوب آهن در اصفهان، فولاد در تهران و آلومینیوم در اراک بازی کردیم که بازی‌های سختی بود. همه کسانی که من را می‌شناسند می‌دانند که تیم‌های من به دنبال وقت‌کشی نیستند. تعویض‌های ما در بازی براساس مصدومیت بازیکنان بود و دیدید که ۲ بازیکن ما به خاطر مصدومیت تعویض شدند. ما تغییرات زیادی در ترکیب انجام دادیم و بازیکنان باید بازی‌های بیشتری انجام دهند. مطمئناً بازی به بازی بهتر خواهیم شد.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.