مدیریت جهادی مانع از فساد اداری می شود

به گزارش ایرنا، حسن بابایی روز سه شنبه در مراسم تجلیل از بازنشستگان شاخص و فعالان قرآنی ثبت اسناد و املاک لرستان بیان کرد: بازدیدهای میدانی و بررسی مشکلات مردم در این سازمان باید اولویت مدیران باشد تا در نهضت خدمت رسانی به مردم موفق باشیم.

وی با بیان اینکه امسال برای سنددارکردن اراضی زراعی در کشور هدفگذاری شده است، افزود: براساس تصمیمات اخذ شده در لرستان قاضی ویژه‌ای برای حدنگاری اراضی کشاورزی استان در نظر گرفته خواهد شد.

وی با تاکید بر لزوم انتقال دانش ثبتی به نسل جوان اظهار داشت: در واحدهای ثبتی نیروهای جوان زیادی داریم و افراد باسابقه تجربه و دانش ثبتی خود را در اختیار جوانان قرار دهند.

بابایی بر انتقال اخلاق حرفه‌ای در سازمان ثبت اسناد و املاک تاکید کرد و عنوان کرد: در لرستان ۳۷ درصد نیروی انسانی در ثبت اسناد و املاک، تحصیلات تکمیلی دارند و البته اخلاق محوریت دارد که در تکریم و پاسخگویی بروز می‌کند.

وی با بیان اینکه اخلاق در کنار علم باید باشد و اخلاق حرفه‌ای باید در اولویت قرار داشته باشد، ادامه داد: وجدان افراد باید خود میز خدمت باشد و افراد و مراجعه‌کنندگان تکریم شوند.

بابایی با اشاره به اینکه مدیران ما با اخلاق و دانش هستند، عنوان کرد: دانش ثبتی باعث می‌شود که راهنمایی ما تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

وی اظهار کرد: ثبت، دانشی پویا و به روز است و نیازمند به مباحثه برای انتقال مطالب است.

بابایی با بیان اینکه برای کاهش فساد و تقویت سلامت اداری نیاز به مدیر میدانی و جهادی داریم، افزود: افرادی که زمینه فساد را در واحدهای ثبتی ایجاد می‌کنند، باید شناسایی شوند چراکه جایی که مدیر ثبتی ضعیف عمل می‌کند فساد به وجود می‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.