حمایت از تولید و اشتغال اولویت دولت سیزدهم است

به گزارش ایرنا محمدرضا فاتحی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با تبریک هفته دولت به دولتمردان و کارکنان دولت بیان کرد: در هفته دولت در شهرستان ازنا ۴۴ پروژه کلنگ زنی، بهسازی، افتتاحیه با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان داشته ایم که رقم قابل توجهی است.

وی با اشاره به سفر معاون رئیس جمهور، استاندار و دیگر مسئولان به شهرستان ازنا گفت: منطقه ویژه اقتصادی ازنا ظرفیت بی نظیر توسعه لرستان است.

فاتحی با اشاره به اینکه برخی به اسم سرمایه گذار وارد ازنا می شوند ولی قصد سرمایه گذاری ندارند، گفت: فرماندار به عنوان نماینده دولت باید این ادعاها را راستی آزمایی کند و در کنار این موضوع بنا را بر شغل پایدار جوانان در ازنا گذاشته ایم و مهمترین برنامه‌دولت سیزدهم اشتغال پایدار است.

فرماندار ازنا ادامه داد: اولویت مسئولان و مردم راه اندازی فولاد ازناست و امیدواریم با پیگیری های انجام شده این پروژه بزودی به بهره برداری برسد.

فاتحی ظرفیت شهرستان ازنا در همه بخشها را بی نظیر توصیف کرد و گفت: اشترانکوه به تنهایی می تواند اقتصاد کل منطقه را متحول کند و قرار است کمپ کوهنوردی مستقر روستای تیان در دامنه اشترانکوه تا پایان سال ۱۴۰۲ افتتاح شود و بالقوه کردن ظرفیت گردشگری ازنا یک اراده همگانی نیاز دارد و مردم باید پای کار بیایند.

فاتحی با تاکید بر ضرورت اجرای طرح چهارخطه ازنا_اراک افزود: بیشتر مردم ازنا و درود و دیگر شهرهای لرستان در این جاده تردد دارند و افراد بسیاری در این جاده از دست رفته اند.

وی از بخشدار مرکزی ازنا بابت تلاش جهت تکمیل سد تشکر کرد و افزود : گرچه سیل اخیر باعث کم فشار شدن آب ازنا شد ولی وجود سد کمندان از بروز سیل و خسارات عمده به کشاورزان و ساکنان پایین دست جلوگیری کرد.

فاتحی خدمت گزاری به مردم و افزایش رفاه نسبی را اولویت دولت سیزدهم بیان کرد و گفت: در کنار این موضوع شبانه روز تلاش می کنیم تا پروژه های موجود در شهرستان ازنا در همه بخش ها تکمیل شود و از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.

فرماندار ازنا افزود: برای تخصیص اعتبار رایزنی هایی با امور آب لرستان و سایر مسئولان داشته ایم و با راه اندازی تصفیه خانه شهر ازنا مشکل رفع بوی بد رودخانه در محدوده چالسپار و گرجی رفع خواهد شد ضمن اینکه شاخص بهداشت عمومی افزایش خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.