حاشیه‌های بازی ملوان و ذوب‌آهن اصفهان

به گزارش ایرنا، تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت ۱۹ روز سه شنبه در هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر کشور در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران بندرانزلی رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت این بازی با نتیجه مساوی یک بر یک مساوی به پایان رسید.

با توجه به تکمیل و مرمت ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران بندرانزلی، این دیدار با حضور تماشاگر برگزار شد تا در هفته چهارم برای اولین بار ۳۰ درصد از ظرفیت این ورزشگاه در اختیار طرفداران ملوان قرار گیرد که در نهایت نیز این تماشاگران در طول این دیدار به شدت تیم ملوان را تشویق و مورد حمایت قرار دادند.

اولین حاشیه مهم این بازی در دقیقه ۳۴ نیمه اول ایجاد شد که ایمان صادقی دراوزبان ملوان روی اولین حمله خطرناک ذوب‌آهن به خوبی نتوانست توپ را دفع کند و برخورد وی با مهاجم تیم حریف را علی بای داور این بازی این برخورد را، پنالتی اعلام کرد.

با اعلام ضربه پنالتی به شدت کادرفنی و بازیکنان ملوان به این تصمیم داور معترض بودند که مازیار زارع سرمربی این تیم به دلیل این اعتراض، برای لحظاتی تیم خود را از زمین بیرون کشید اما با وساطت مسئولان مسابقه ، دوباره تیم ملوان وارد زمین شد که در نهایت نیز این پنالتی به گل تبدیل شد.

پس از دقایقی از گل برتری ذوب آهن دوباره بازی متوقف شد و این بار، علی بای داور این دیدار به دلیل پرتاب اشیا از شوی تماشاگران ، دستور به توقف بازی را داد که پس از دقایقی وقفه ، دوباره این بازی در نیمه اول از سرگرفته شد.

با وجود توقفات مکرر در نیمه اول این مسابقه ، داور هشت دقیقه وقت اضافه اعلام کرد و در نیمه دوم نیز، پنج دقیقه وقت اضافه اعلام شد تا این دیدار در مجموع شاهد ۱۳ دقیقه وقت اضافه باشد.

با توجه به اینکه تیمهای ملوان و ذوب‌آهن در این دیدار به نتیجه مساوی دست یافتند، هیچ یک از ۲ تیم تا پایان هفته چهارم طعم شیرین پیروزی را در رقابتهای فصل جاری نچشیدند زیرا تیم ملوان پیش از این بازی، یک تساوی و ۲ شکست کسب کرده بود و تیم ذوب‌آهن نیز با این تساوی، به چهارمین نتیجه مساوی متوالی خود در این لیگ دست یافت.

پیش از این بازی و تا پایان هفته سوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر کشور که ۱۶ تیم حضور به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم رقابت می‌کنند، ذوب‌آهن اصفهان با کسب سه امتیاز در مکان یازدهم و تیم ملوان بندرانزلی نیز با کسب یک امتیاز در انتهای جدول رده‌بندی قرار داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.