تساوی نفت مسجد سلیمان و استقلال در نیمه نخست

به گزارش ایرنا، استقلال در هفته چهارم لیگ برتر باشگاه‌های ایران امروز(سه‌شنبه) از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در ورزشگاه بهنام محمدی میهمان مسجد سلیمان است.

آبی‌پوشان تهرانی که در دو بازی گذشته خود، دو تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر(ملوان و مس کرمان) را با شکست بدرقه کرده بودند، در این مصاف بیرون از خانه به دنبال پیروزی و سه امتیاز کامل بودند تا صدرنشین موقت لیگ شوند.

نفت مسجد سلیمان با رضا مهاجری که در سه بازی گذشته خود یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست را کسب کرده‌ است، برای رویارویی با شاگردان ریکاردو ساپینتو انگیزه‌های فراوانی دارد. آنها به خوبی می‌دانند با درخشش برابر استقلال در ادامه مسیر پر فرازو نشیب لیگ برتر چه اتفاقات خوشایندی برایشان رقم خواهد خورد.

قضپاوت این بازی را «پیام حیدری» با کمک‌های «سعید قاسمی» و «مهدی شفیعی» بر عهده دارد.

دقایق حساس:

دقیقه ۲۰: حسن شنانی در محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد و با ۲ سر توپ دیدنی، صالح حردانی را فریب داد اما ضربه او با اختلاف اندکی به خارج رفت.

دقیقه ۳۰: پاس خوب سامان نریمان جهان به رضا دهقانی رسید و در حالی که این بازیکن فرصت خوبی برای گلزنی داشت، سید حسین حسینی با واکنش عالی اجازه باز شدن دروازه استقلال را نداد.

دقیقه ۳۸: ارسال خوب و زمینی ابوالفضل جلالی از جناج چپ در موقعیت مناسب به کوین یامگا رسید و ضربه این بازیکن با فاصله کم به خارج رفت.

نیمه نخست این بازی بدون صحنه‌ای قابل توجه، با تساوی بدون گل به پایان رسید.

صالح حردانی در نیمه اول بازی از سوی پیام حیدری کارت زرد گرفت.

رضا مهاجری پیش از شروع بازی به سمت نیمکت تیم میهمان رفت و به ساپینتو و دستیارانش خوشامد گفت.

بازیکنان دو تیم پیش از دقیقه ۳۰ بازی به تصور کولینگ بریک کنار زمین حضور یافتند تا نیمه اول بازی دو کولینگ بریک داشته باشد، چرا که داور در دقیقه ۳۱، یک بار دیگر بازی را متوقف کرد.

ترکیب استقلال:

سید حسین حسینی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، صالح حردانی، سید ابوالفضل جلالی، روزبه چشمی، سعید مهری، مهدی مهدی‌پور، کوین یامگا، محمد محبی و پیمان بابایی

ترکیب نفت مسجد سلیمان:

علی محسن زاده، مجتبی مقتدایی، علیرضا دغاغله، عقیل کعبی، سامان نریمان جهان، پیمان رنجبری، رضا دهقانی، مسلم مجدمی، میلاد باقری، امیرحسین کریمی، اسماعیل بابایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.