اولویت دولت اتمام پروژه های ناتمام است

به گزارش ایرنا، اسماعیل محبی پور روز سه شنبه در حاشیه افتتاح و کلنگ زنی چند طرح عمرانی در شهرستان خرم بید فارس، افزود: برخی طرح ها از سال ۹۳ آغاز اما تا قبل از سال ۱۴۰۰ حدود ۶۵ درصد پیشرفت داشته است اما طی هشت ماه ۳۵ در صد باقی مانده تکمیل و به بهره برداری رسید.

وی اضافه کرد: قصد بالا بردن تابلو نام دولت در افتتاح پروژه ها را نداریم و هدف این است که مردم این منطقه از نعمت ها برخوردار شوند که این اتفاق خوب خوشبختانه رقم خورده است و امیدوارم قدم های بهتری برای مردم برداریم.

این مقام مسئول ادامه داد: بخش قادرآباد در مسیر توسعه قرار دارد و تعدد پروژه ها این امر را نشان می دهد و امیدوارم دل همگی شاد و مبارک مردم باشد.
محبی پور افزود: مخزن ۱۵۰۰ متر معکبی آب شرب مرغاب ، ۷۰ هزار مترمربع اسفالت معابر شهری قادراباد و آغاز به کار ۳۰ هزار مترمربع اسفالت دیگر، مرکز جامع سلامت قادرآباد ، مدرسه زینیه ، زمین چمن مصنوعی فوتبال ، مرکز جامعه سلامت ناحیه یک و دو صفاشهر و تولید چرم مصنوعی از جمله طرح هایی بود که به بهره برداری رسید.
همچنین کلنگ زنی شبکه اب شهرک یک و یک قادر اباد ، چاه شماره ۱۰ آب شرب صفا شهر ، شبکه آب رسانی مجتمع افتاب و افتتاح برق این مجتمع از دیگر طرح های هفته دولت در شهرستان خرمبید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.