۱۵ دبیر همدانی در هجدهمین جشنواره کشوری «الگوهای تدریس برتر» درخشیدند

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان، «محمود نقوی»، هدف از برگزاری این جشنواره را توسعه زمینه پژوهشگری و ارتقای مهارت‌های حرفه‌ای معلمان، به اشتراک‌گذاری تجارب معلمان، آشنایی و بهره مندی از فناوری های نوین و شناسایی و ترویج روش ها و تجربه موفق و کارآمد تدریس دانست.

وی خاطرنشان کرد: در تحلیل محتوا رشته فیزیک "صفورا شیرین نوش" از لالجین رتبه اول، "محمدرضا کرمی" از ناحیه ۲ همدان رتبه سوم و "فاطمه کاظمی" و "نرگس طیوری خواه" از اسدآباد رتبه سوم را کسب کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان افزود: در تدریس غیرحضوری و رشته دین و زندگی "ابراهیم وکیل" از ناحیه یک همدان رتبه سوم و در رشته عربـی "علیـرضا قـره لو" از کبودرآهنگ رتبه سوم را از آن خود کرد.

نقوی اظهار داشت: در تولید رسانه و رشته موشن گرافی "علی موسوی" از ملایـر رتبه دوم و در رشته ایـنفوگرافیـک "مصـطفـی الوندی" ازکـبودرآهنگ رتبه اول، "بخـتیار کولیوند" از اسدآباد رتبه اول و "مجتبی اعتمادی فر" از ناحیه یک همدان رتبه دوم را به دست آورد.

وی با بیان اینکه در تجارب برتر و رشته جـغرافیـا "معصـومه عبدالملکی دارایی" از تویسرکان رتبه دوم، "مهری اسفنـدیاری" از نهاوند رتبه دوم و در رشته ادبیات فارسی "فاطمه سلمانی" از ملایر رتبه سوم را کسب کرد افزود: در رشته آمادگی دفاعی "نفیسـه مهماندوست" از ناحیه یک همدان رتبه سوم، در رشته فیزیک "مژده طاهری" از ناحیه یک همدان رتبه سوم و در رشته شیمی "راضیه اکبری" از ناحیه یک همدان رتبه سوم را تصاحب کرد.

استان همدان بیش از ۳۰۷ هزار دانش آموز و ۲۲ هزار کادر آموزشی دارد که از این تعداد ۱۴ هزار نفر معلم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.