کرونا سه خانواده دیگر کرمانشاهی را داغدار کرد

«حامد بهرامیان» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هم‌اکنون ۸۱ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان بستری هستند که نسبت به روز قبل ۱۱۲ نفر کمتر است.

وی اظهار داشت: از این تعداد ۳۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و حال ۱۹ نفر هم وخیم است.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم‌ پزشکی کرمانشاه اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته آمار بیماران بستری جدید مبتلا به کرونا در استان ۱۴ نفر بوده و ۲۲ نفر هم در این مدت از بیمارستان ترخیص شدند.

وی با اعلام اینکه آمار شناسایی بیماران مثبت سرپایی و بستری با علایم کرونا در ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب سه و ۲ نفر بوده است، افزود: این تعداد نسبت به روز قبل یک نفر کمتر است.

شهرهای زرد کرونایی استان کرمانشاه افزایش یافت

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم‌ پزشکی کرمانشاه گفت: براساس رنگ‌بندی پنجم شهریور وزارت بهداشت شهرهای زرد کرونایی استان از ۶ به ۹ شهر افزایش یافت.

بهرامیان افزود: براساس رنگ‌بندی جدید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از امروز شهرستان‌های اسلام آبادغرب، سنقر و هرسین در وضعیت قرمز و شهرستان‌های صحنه و گیلانغرب در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.
وی اظهار داشت: براساس رنگ بندی جدید شهرستان‌های پاوه، ثلاث باباجانی، جوانرود، دالاهو، روانسر، سرپل‌ذهاب، قصرشیرین، کرمانشاه و کنگاور هم در وضعیت آبی قرار دارند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم‌ پزشکی کرمانشاه گفت: براساس رنگ‌بندی قبلی ۲۹ مرداد وزارت بهداشت شهرستان‌های اسلام‌آبادغرب، صحنه، هرسین و سرپل‌ذهاب در وضعیت قرمز و شهرستان‌های دالاهو، کنگاور، گیلانغرب و سنقروکلیایی هم در وضعیت نارنجی و شهرستان‌های کرمانشاه، قصرشیرین، ثلاث باباجانی، پاوه، جوانرود و روانسر هم در وضعیت زرد قرار داشتند.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۳۴ شهر و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.