چهار طرح ارتباطی در قزوین بهره برداری و کلنگ زنی شد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین در حاشیه بهره برداری از این طرح به خبرنگار ایرنا گفت: سایت ارتباطی شادتپه با ۲۸ میلیارد ریال اعتبار از سوی این وزارتخانه جهت پوشش مکالمه و اینترنت نسل سوم و چهارم تلفن همراه اپراتور ایرانسل و برای ۱۱ روستای استان قزوین احداث شده است.

حجت الله امینی ادامه داد: با توجه به ارتفاع مناسب محل استقرار این دکل ارتباطی، به نظر می رسد روستاهای بیشتری هم می توانند از خدمات ارتباطی تلفن همراه ایرانسل در منطقه بهره مند شوند.

امینی با بیان اینکه تمامی شهرهای استان تحت پوشش ارتباطی تلفن همراه می باشد، تصریح کرد: تنها سه تا چهار درصد از جمعیت روستایی استان از پوشش لازم برخوردار نیستند که با برنامه ریزی های به عمل آمده در آینده نه چندان دور، این روستاها نیز می توانند از خدمات ارتباطی تلفن همراه بهره مند شوند.

وی اضافه کرد: با بهره برداری از سایت ارتباطی شادتپه مردم روستاهای بابر سفلی، بابر علیا، دره صفر، دره گنجعلی، اوچ دره، گوی دره، سرسنگ، دره آزادخان، یله گنبد، ساربانک و مزرعه محمودی از خدمات اپراتور ایرانسل بهره مند می شوند.

آغاز عملیات سه سایت جدید ارتباطی در قزوین

امینی ادامه داد: همزمان با افتتاح ایستگاه ارتباطی شادتپه، عملیات اجرایی سه سایت جدید ارتباطی با ۱۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان قزوین آغاز شد و حداکثر تا یک سال آینده نیز مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: با اجرای این تعداد ایستگاه، روستاهای گل دره، آستین در بالا، وسط و پایین، چوبدر، تلخان دره، گزین و گل زرد نیز از خدمات اپراتور ایرانسل در سطح استان قزوین برخوردار می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.