وزیر کشور: ١٠هزارمیلیارد ریال از اعتبارات سفر رییس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد تخصیص یافت

به گزارش خبرنگار ایرنا ، احمد وحیدی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گچساران با اشاره به وضعیت طرح‌های اقتصادی کشور افزود: اصلاح اقتصادی به طور جدی در دستور کار دولت سیزدهم است که بخش‌هایی انجام شده و برخی دیگر در دستور کار دولت است.

وی با بیان اینکه کشور آینده خوب و درخشانی در پیش رو دارد تصریح کرد: دولت با استفاده از تمام ظرفیت های موجود برخی از مشکلات را تاکنون پشت سر گذاشته است.
وحیدی در خصوص برنامه تحولی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استاندار، نمایندگان و مدیران این استان بطور جهادی مشغول کار و خدمت بی منت به مردم هستند.

وی افزود: استاندار کهگیلویه و بویراحمد فردی سخت کوش و جهادی است که با تمام توان و ظرفیت های استان برای توسعه کهگیلویه و بویراحمد تاکنون تلاش های فراوانی کرده است.

وحیدی با تاکید بر اینکه تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد صحت ندارد، گفت: مردمی بودن، تلاش شبانه روزی، پیگیری مصوبات سفر، در بین مردم بودن و دغدغه مردم را داشتن از ویژگی ها و شاخص های دولت سیزدهم بوده که استاندار این استان چنین ویژگی هایی دارد.

وی در خصوص استفاده از افراد نظامی به عنوان استاندار، گفت: از هر کسی که شایستگی بیشتری را داشته باشد در سکان کشور از آنها استفاده خواهیم کرد و هیچ موضوعی جز شایستگی مدنظر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.