خانه صنعت البرز گزینه مناسبی برای مشاوره به سرمایه گذاران است

به گزارش خبرنگار ایرنا، «رضا رضایی» روز دوشنبه در هفتمین نشست رئیس و اعضای هیات مدیره خانه صنعت و معدن استان البرز با بیان اینکه برای برون رفت از مشکلات باید از نخبگان صنعت در حوزه آموزش و افزایش مهارت استفاده کرد افزود: باید به دنبال ارایه خدمات مورد نیاز صنعتگران و رفع مشکلاتی چون بیمه ، مالیات و گمرک باشیم.

وی اضافه کرد: وظیفه خانه صنعت رفع مشکلات با ارایه خدمات است که باید از سوی سازمان صمت البرز احصا و به این نهاد واگذار شود .

رییس خانه صنعت و معدن البرز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ارایه گزارشی از نمایشگاه خودرو در روسیه گفت : باید تلاش کنیم وضعیت صنعت خودرو را ارتقا بدهیم تا بتوانیم حرفی برای گفتن در این بخش داشته باشیم

وی افزایش نگرش مدیران با استفاده از نشست های تخصصی و بهره گیری از اساتید و نخبه های صنعت را بهترین راهکار برای برون رفت از مشکلات دانست

رضایی گفت: ما باید از توانمندی یکدیگر استفاده کنیم تا بتوانیم مهارت ها را افزایش دهیم این یک ضرورت است که خانه صنعت آن را به درستی ترسیم و برنامه ریزی کند

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از حضور دبیران و نمایندگان انجمن های همگن در نشست مشترک با اعضای هیئت مدیره تاکید کرد: افزایش همکاری و توسعه و ساماندهی انجمن ها الویت خانه صمت استان البرز است .

رضایی ادامه داد: بر همین اساس در آینده برگزاری نشست های مشترک با صاحبان صنعت ، بازدید از شهرک ها ، دیدار با مدیران ارشد استان و بیان نقطه نظرات و مشکلات صاحبان صنعت از الویت های خانه است.

وی دیدار با خبرنگاران و رسانه های استان را از دیگر اهداف خانه صمت بیان کرد و گفت: ما به کمک رسانه ها برای پیشبرد اهداف خانه و کاستن مسایل و مشکلات صاحبان صنعت نیاز دازیم و در هر دوره بیان دیدگاهها و شفاف سازی اهداف خانه با حضور اصحاب رسانه ضروری است .

رییس هیات مدیره خانه صنعت و معدن استان البرز در بخش دیگری از سخنان خود شناسایی واحد های صنعتی راکد و نیمه فعال را از دیگر اولویت های این خانه عنوان کرد.

بیش از سه هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در البرز مشغول به فعالیت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.