تکمیل طرح های نیمه تمام اولویت دولت سیزدهم است

به گزارش ایرنا محمد اسلامی روز دوشنبه در حاشیه بهره برداری فاز یک کتابخانه مرکزی خرم آباد بیان کرد: در شرایط کنونی این اراده برای بخش فرهنگی در دولت به گونه ای است که پروژه هایی که تاثیرات توسعه علمی و فرهنگی دارد مورد توجه شخص رییس جمهور است.

وی اظهار داشت: این کتابخانه یکی از پروژه های قدیمی شهر خرم آباد و مورد مطالبه مردم بود که بخش اصلی آن شامل مخزن کتاب و قرائت خانه، برای بهره برداری آماده شده است و با همت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استانداری لرستان به زودی تجهیز می شود تا مردم خرم آباد بعد از ۲ دهه انتظار از کتابخانه مرکزی بهره برداری کنند.

وی ادامه داد: هفته دولت طرح های فراوانی در سطح کشور آغاز و یا بهره برداری شد اما موضوع بسیار مهم برای دولت، تکمیل طرح های نیمه تمام است که در لرستان نیز امروز تعدادی از طرح های صنعتی در حوزه کشاورزی و امور زیربنایی تقدیم مردم خواهد شد.

عملیات اجرایی کتابخانه مرکزی خرم آباد سال ۸۱ آغاز و تاکنون برای آن ۱۸ میلیارد تومان هزینه شده است.

کلنگ زنی طرح تولید کاغذ از سنگ در ازنا، افتتاح تصفیه خانه منطقه ویژه اقتصادی ازنا، بهره برداری از پنج کیلومتر مسیر چهارخطه ازنا – شازند از برنامه های سفر محمد اسلامی می‌باشد.

همچنین حضور در گلزار شهدای الیگودرز، افتتاح پارک خانواده، افتتاح ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کلنگ زنی پروژه آلیاژ فخر الیگودرز با ظرفیت هفت هزار تن و بهره برداری از طرح آبیاری نوین در سطح ۱۴۰ هکتار اراضی شهرستان الیگودرز از دیگر برنامه‌های سفر معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی خواهد بود.

۴۳۲ طرح عمرانی و اقتصادی با ۲ هزار و ۵۹۶ میلیارد تومان، هفته دولت امسال در استان کلنگ زنی یا بهره‌برداری می‌ شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.