انتقال دفاتر نفتی به مناطق عملیاتی مطالبه برجامانده است

به گزارش خبرنگار ایرنا، عبدالکریم جمیری روز دوشنبه در آیین بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های وزارت نفت با حضور وزیر نفت در عسلویه افزود: اگر موضوع جذب نیرو و استفاده از متخصصان داخلی و نیروهای استان در مجموعه نفت مطرح می شود باید این کار براساس یک فرمول و نظام مشخصی محقق شود.

وی با اشاره به نیمه کاره ماندن جاده گره – گچساران بعد از سالها گفت: این جاده شهرها و استان‌هایی را به هم متصل می‌کند و در زمان حاضر اعتبار دارد و همچنین بخشی از کار و سازه های آن نیز اجرا شده اما همچنان نیمه کاره باقی مانده است..

جمیری یادآورشد:لازمه شناسایی مسائل و حرکت مساله محور برای داشتن رابطه قوی تر با مجموعه نفت برنامه ریزی اصولی و مشخص است.

عضوکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: هر جا موفقیتی کسب کرده ایم نشان از برنامه ریزی و روش مناسب ما برای رسیدن به آن هدف است و هرجا موفقیتی حاصل نشده بیانگر نداشتن برنامه مشخص است.

وی با بیان اینکه این حق مردم و دولت است که مدیران آنها بتوانند این موفقیت‌ها را برای مردم داشته باشند اظهار کرد: می طلبد برای زیبایی کار، رضایتمندی مردم و رسیدن به هدف‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی برنامه داشته و متناسب با روش حرکت کنیم تا رضایتمندی مردم به دست آید و آثار پر خیر و برکت آن موجب برکت کار و عزتمندی مردم زیر سایه این شود.

جمیری اضافه کرد: نداشتن برنامه باعث می شود موارد طلب و تقاضا شود که مردم هیچگاه شاهد نتیجه این درخواستها نباشند و همین باعث دلسردی آنها می‌شود.

وی تاکید کرد: باید اولویت‌های استان که نفت باید به آن بپردازد شناسایی شده باشند و براساس برنامه به صورت دانش بنیان حرکت کرد.

جمیری با اشاره به نیمه کاره ماندن جاده گره – گچساران بعد از سالها گفت: این جاده شهرها و استان‌هایی را به هم متصل می‌کند و در زمان حاضر اعتبار دارد و همچنین بخشی از کار و سازه های آن نیز اجرا شده اما همچنان نیمه کاره باقی مانده است.

.

جمیری گفت: اگر موضوع جذب نیرو و استفاده از متخصصان داخلی و نیروهای استان در مجموعه نفت مطرح می شود باید این کار براساس یک فرمول و نظام مشخصی محقق شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.